MAŁA KONFERENCJA ONLINE

W związku z aktualną sytuacją, dbaniem o bezpieczeństwo uczestników i prelegentów Konferencji oraz brakiem możliwości przewidzenia regulacji, jakie będą nas obowiązywać we wrześniu 2020 roku, jako organizatorzy III Międzynarodowej Konferencji Analizy Transakcyjnej pt. “Relacje” podjęliśmy decyzję o przesunięciu konferencji o rok. Nowy termin to: 18 - 19.09.2021.

Jednocześnie, nie chcemy rezygnować z okazji do spotkania, wymiany wiedzy i doświadczeń oraz umacniania relacji między społecznością związaną z Analizą Transakcyjną w Polsce.

Z tego powodu, w zaplanowanym już terminie, w sobotę 19.09.2020, w godzinach 09.00-18.00 przeprowadzimy tzw. Małą Konferencję AT w formie online.

Tematem przewodnim Małej Konferencji AT, będzie “Analiza Transakcyjna dzisiaj”. Wybraliśmy taki tytuł, żeby odpowiedzieć na aktualne wyzwania zawodowe wielu z nas, związane z pracą w sytuacji kryzysu. W programie Małej Konferencji, będą wykłady z różnych obszarów AT, skierowane do psychoterapeutów, doradców, trenerów, coachów czy osób pracujących w edukacji.

Koszt udziału w Małej Konferencji AT dla osób, które nie zapisały się na stacjonarną konferencję wynosi 100 zł dla członków PTAT oraz 130 zł dla osób spoza PTAT. 

Mała Konferencja AT jest bezpłatna dla osób posiadających ważny bilet na Międzynarodową Konferencję, przesuniętą na 2021 rok. Cały czas można kupić bilet na Międzynarodową Konferencję AT i uczestniczyć w Małej Konferencji bezpłatnie.

Zapraszamy serdecznie do udziału w obu wydarzeniach! Bilety można kupić w naszym sklepie.  

Zapraszamy do przygotowania swoich wystąpień podczas Małej Konferencji. Wszystkie informacje znajdują się TUTAJ